Asystent Działu Administracji

Region: Mazowieckie

Stanowisko: Asystent administracji

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

    null
  • Obróbka raportów wewnętrznych
  • Pomoc przy tworzeniu dokumentów
  • Wsparcie pozostałych działów w tworzeniu zestawień i kalkulacji
  • Obsługa recepcji
  • Kontakt z klientem obcojęzycznym
  • Zadania administracyjne (organizacja biura, kontakt z fachowcami ds. napraw etc.)
  • Współpracą z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy
  • Organizacja podróży służbowych
  • Przygotowywanie spotkań biznesowych oraz zarządu
  • W przypadku nieobecności i konieczności – zastępowanie innych osób w pracach administracyjnych na innych obiektach (głównie w Warszawie)

Wymagania:

    null
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (najczęściej na terenie Warszawy)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Wsparcie zespołu z centrali
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:  praca@pulire.pl.

    Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf