Asystent Działu Controllingu

Region: Śląskie

Stanowisko: Specjalista

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Kontrola budżetów projektowych (budżet vs wykonanie)
  • Analiza wyników co miesięcznych wraz z korektą
  • Stały kontakt z pozostałymi działami w tym wyjaśnianie rozbieżności budżetowych
  • Usprawnianie procesu przepływu informacji
  • Tworzenie szczegółowych raportów i zestawień ad-hoc
  • Wsparcie zespołu w dodatkowych zadaniach

Wymagania:

  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – w szczególności MS Excel
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wykształcenie wyższe lub ostatni roku studiów (preferowane: ekonomia, księgowość, finanse)
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Analityczna praca pod presją czasu
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Świeże owoce raz w tygodniu
  • Bezpłatne lekcje j. angielskiego w siedzibie firmy
  • Bezpłatne napoje w siedzibie firmy
  • Wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne w miłej atmosferze

    Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:  praca@pulire.pl.

    Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf