Operator wózka unoszącego

Region: Zachodniopomorskie

Stanowisko: Picker - pracownik magazynowy

Kompletacja towaru na magazynie

Miejsce pracy: Szczecin

Pulire Warehouse jest spółką należącą do Pulire Group, oferuje usługi w zakresie rozładunków i załadunków towaru, składowania i segregacji pustych nośników transportowych, kompletacji zamówień oraz innych usług magazynowych.

Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego, kompletacja towaru.

Praca na terenie magazynu w Szczecinie, Prawobrzeże.

Zadania:

  • kompletacja zamówień,
  • uzupełnianie stanów magazynowych,
  • przewożenie palet wewnątrz magazynu,
  • obsługa skanera,
  • dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków jezdniowych ,
  • sumienność i precyzja,
  • chęć nauki i zdobywania doświadczenia na wózkach widłowych,
  • gotowość do pracy w godzinach 12:00 – 22:00.

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • odzież roboczą,
  • wynagrodzenie stałe 17zł brutto/h + atrakcyjne premie za wydajność.

Kontakt:

885 758 102
praca@pulire.pl

Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf