Operator wózka widłowego, kompletacja towaru

Region: Mazowieckie

Stanowisko: Operator wózka widłowego

 Miejsce pracy:  Teresin

Wymagania:

  • posiadanie lub chęć do wyrobienia uprawnień na prowadzenie wózków jezdniowych,
  • posiadanie lub chęć do wyrobienia badań sanitarno-epidemiologicznych,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • sumienność i precyzja,
  • chęć nauki i zdobywania doświadczenia na wózkach widłowych.

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • możliwość wyrobienia uprawnień na wózki jezdniowe,
  • dla osób zainteresowanych możliwość wypracowania nadgodzin,
  • odzież roboczą,
  • wynagrodzenie stałe 17 zł brutto/h + premie za wydajność
  • bonus 500zł (250zł po przepracowaniu pierwszego, pełnego miesiąca i kolejne 250zł po przepracowaniu kolejnego)

Zadania:

  • kompletacja zamówień przy użyciu wózka jezdniowego,
  • uzupełnianie stanów magazynowych,
  • przewożenie palet wewnątrz magazynu,
  • obsługa skanera,
  • dbanie o powierzony sprzęt.

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf