OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UDT

Region: Śląskie

Stanowisko: Picker - pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • załadunek/rozładunek towaru na regały wysokiego składowania,
  • ściąganie, relokacje oraz zatowarowanie lokalizacji w regałach magazynowych za pomocą wózka Junghenrich,
  • uzupełnianie stanów magazynowych,
  • przewożenie palet wewnątrz magazynu.

Oferujemy:

  • po okresie wdrożeniowym umowę o pracę,
  • możliwość dostosowania grafiku do pracownika,
  • darmowy posiłek regeneracyjny w postaci ciepłej zupy lub dania,
  • ocieplaną odzież roboczą,
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjne premie za wydajność,
  • możliwość doszkalania i zdobywania doświadczenia na większych wózkach (w tym wysokiego składowania),
  • wynagrodzenie zawsze na czas!

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień z UDT na prowadzenie wózków widłowych,
  • posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia,
  • doświadczenie w pracy na wózkach widłowych,
  • gotowość do podjęcia prazy w systemie zmianowym,
  • sumienność i precyzja,
  • chęć nauki i zdobywania doświadczenia na wózkach widłowych.

Kontakt:

885 758 102
praca@pulire.pl

Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf