Pracownik Serwisu Sprzątającego – Radzymin

Region: Mazowieckie

Stanowisko: Personel sprzątający

 Miejsce pracy:  Radzymin, ul. Przemysłowa 2

    Obowiązki:

  • prace sprzątające wewnątrz obiektu, w części biurowej, socjalnej, szatni.

     Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • pracę na pełen etat (8h),
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • dodatkowo płatne dni pracy w weekendy ( dla chętnych),
  • wynagrodzenie 17,40zł brutto/h.

      Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy,

    Kontakt:

    885 758 102 praca@pulire.pl

    Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf