Sales Manager

Region: Mazowieckie

Stanowisko: Specjalista

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Uczestniczenie i prowadzenie spotkań sprzedażowych z Klientami
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku firmy na rynku
  • Analiza, negocjacje i finalizowanie kontraktów z klientami
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz analiza rozwiązań
  • Ścisła współpraca z Zarządem
  • Współtworzenie strategii handlowej firmy i nadzór nad jej realizacją

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług Facility Management – warunek konieczny
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres:  praca@pulire.pl.

    Proszę o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Załącz swoje CV w formacie doc, docx lub pdf